Bayi Girişi

Hakkımızda


Hakkımızda

MHC TEKNİKHIRDAVAT

2010 yılında kurulan MHC TEKNİK HIRDAVAT , başarılı geçmişiyle bu sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve ürün çeşitlerimizi, kalitemizi sürekli arttırarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kurumsal yapımız, teknolojiye yaptığımız yatırımlarımız ve 600 adetten fazla oluşan zengin ürün çeşitliliği ile konusunda üst seviyededir. Ürün çeşidimizi gün geçtikçe artırarak piyasadaki yerimizi dahada güçlü hale getirmeyi amaçlamış bulunuyoruz.

MHC TEKNİK HIRDAVAT GÜCÜNÜZE GÜÇ KATAR

Hitab ettiğimiz sektörün beklentilerini iyi analiz ederek oluşturduğumuz ürün gamını daha da geliştirmek ve üstlenmiş olduğumuz misyonun gereklerini yerine getirmek adına yatırım ve ar-ge çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ettiriyoruz.

MHC TEKNİK olarak geniş ürün yelpazemiz, hızlı hizmetimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile sektörün öncü firmaları arasında yer almakta; pazarın değişen ve gelişen beklentilerine en doğru şekilde yanıt vermekteyiz. Tecrübemizin aydınlattığı yolda ve güvenilirliğimizden aldığımız güçle sektöre yön vermeye devam etmekteyiz.